Zbiórka na rzecz świetlicy Oddziału Pediatrycznego Wojewódzkiego Centrum Szpitalnego Kotliny Jeleniogórskiej

Szanowni Rodzice, Wychowawcy, Uczniowie!

Już niedługo tak bardzo wyczekiwany Dzień Dziecka. Niestety, nie wszystkie dzieci będą mogły spędzić ten dzień tak, jakby o tym marzyły. Część z nich przebywa w szpitalu, borykając się z różnymi chorobami.
Wychodząc naprzeciw potrzebom małych i dużych pacjentów, jak co roku organizujemy zbiórkę na rzecz świetlicy Oddziału Pediatrycznego Wojewódzkiego Centrum Szpitalnego Kotliny Jeleniogórskiej.
Aby umilić dzieciom proces leczenia bardzo prosimy o przekazywanie:
– artykułów piśmienniczych (kredek, flamastrów, ołówków, nożyczek, gumek itp.),
– gier planszowych, puzzli itp.
– książek dla dzieci i młodzieży (w bardzo dobrym stanie)
– materiałów papierniczych (bloków, papieru ksero, papieru kolorowego, kolorowanek itp.)

ZE WZGLĘDÓW HIGIENICZNYCH NIE PRZYJMUJEMY ZABAWEK.
Wszystkie dary można przekazywać do świetlicy szkolnej (sala 306) do 30.05.2024, podając klasę (np.1a, 5b).

W imieniu wszystkich pacjentów, zespołu medycznego Oddziału Pediatrycznego bardzo dziękujemy za okazane wsparcie.

Koordynatorki akcji:
Natalia Baszak