Rekrutacja

Drogi rodzicu – rekrutacja na rok szkolny 2020/2021 już trwa! Zachęcamy wszystkich rodziców do zapoznania się z ofertą naszej szkoły. Od wielu lat jesteśmy jedną z największych i najlepszych szkół w Jeleniej Górze.

Wszelkich informacji udzielamy pod numerami telefonów: 75 764 94 75, 508 665 705.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej jeleniagora.pl.

Szkoła obejmuje swoim działaniem dzieci w obrębie ulic: Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Borówkowa, Władysława Broniewskiego, Czarnoleska, Xawerego Dunikowskiego, Konstantego, Ildefonsa Gałczyńskiego, Józefa Gielniaka, Wojciecha Głowackiego, Ks. Jerzego Gniatczyka, Wlastimila Hoffmana, Jaśminowa, Kalinowa, Wojciecha Kossaka, Kruszwicka, Lawendowa, Jacka Malczewskiego, Malinowa, Mała, Adama Mickiewicza ( od nr 31 wzwyż i od nr 46 wzwyż), Gustawa Morcinka, Nowa, Okrężna, Władysława Orkana, Elizy Orzeszkowej, Podleśna, Południowa, Poziomkowa, Bolesława Prusa, Mikołaja Reja, Juliusza Słowackiego, Strumykowa, Melchiora Wańkowicza, Henryka Wieniawskiego, Józefa Marii Wrońskiego-Hoene, Wrzosowa, Leona Wyczółkowskiego, Stanisława Wyspiańskiego, Wyzwolenia Narodowego, Stefana Żeromskiego.