Zbiórka 14 Drużyny Harcerskiej ,,Ventus” w Dziesiątce

W sobotę 3 lutego br. odbyła się pierwsza zbiórka harcerzy w szkole, która się udała znakomicie.

Gromady/drużyny, które działają przy SP 10:
 
34 Gromada Zuchowa ,,Skaczące Tygryski”
Jesteśmy gromada która zrzesza dzieci z klas 1-3, spotykamy się co środę w SP 10 w godzinach 17-18.30 razem przeżywamy niesamowite przygody, uczymy się fascynujących rzeczy i zdobywamy masę wspomnień.  
Drużynowa: pwd. Zuzanna Hyckowska 695-378-820
 
14 Drużyna Harcerska ,,Ventus” im Jana Bytara ps. Rudy
Jesteśmy to drużyną która zrzesza osoby z klas 4-6, spotykamy się co sobotę w godzinach 12:30-15:00 w SP 10 Uwielbiamy uczyć się nowych rzeczy i poznawać nowe osoby. Spędzamy czas na świeżym powietrzu grając w gry terenowe, odkrywamy swoje pasje i przede wszystkim wspieramy się. Jest to możliwość do poznania przyjaciół i świetnej zabawy. Drużynowa: Gabriela Lis 793-684-565
 
Zapraszamy do zapoznania się z  fotorelacją z ostatnich działań drużyn.