Wystawa prac naszych uczniów w Jeleniogórskim Centrum Kultury „MUFLON”

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że uczniowie klasy 2D, Zofia Rak i Wojciech Zieziula zostali laureatami konkursu plastyczno- literackiego „I Ty możesz zostać superbohaterem”, którego organizatorem był Instytut Karkonoski – Karkonosze we współpracy z Pogotowiem Ratunkowym w Jeleniej Górze, Jeleniogórskim Centrum Kultury, Centrum Ratownictwa.

W ramach konkursu należało przygotować pracę plastyczną inspirowaną tematem pierwszej pomocy i dotyczącą kwestii jej niesienia lub literacką, polegającą na ułożeniu hasła promującego pierwszą pomoc.

25 października bieżącego roku w Jeleniogórskim Centrum Kultury Muflon w Sobieszowie odbył się uroczysty wernisaż prac, podczas którego ogłoszono wyniki końcowe.

W kategorii „praca plastyczna” dzieci 7-8 lat, Zofia Rak zdobyła II miejsce.

W kategorii „praca literacka” dzieci 7-8 lat, Wojciech Zieziula zdobył III miejsce.

GRATULUJEMY!!!

Prace laureatów można bezpłatnie oglądać w JCK Muflon do końca listopada w godz. 8:00 – 19:00.

Wychowawczyni klasy: Patrycja Turczyńska
Koordynatorka: Magdalena Ochota