Uroczyste otwarcie placu zabaw – JBO Radosna Dziesiątka

Ostatni dzień maja br. był wyjątkowy. Systematycznie luzowane obostrzenia MZ umożliwiły powrót uczniów po siedmiomiesięcznej nauce zdalnej.

Pierwszy dzień w szkole po tak długim czasie pozostanie na długo w pamięci dzieci ze względu na uruchomienie placu zabaw, który powstał w ramach projektu Jeleniogórskiego Budżetu Obywatelskiego “Radosna Dziesiątka”.

Dzięki inwestycji uczniowie klas I-IV mają do dyspozycji nowoczesny i bezpieczny plac zabaw. Dla starszych przewidziana jest strefa workoutu. Ponadto uczniowie mają do dyspozycji stół do tenisa i szachy.

Teren szkoły będzie udostępniony mieszkańcom, którzy mogą korzystać z infrastruktury sportowej i rekreacyjnej od godz. 17.00 do 20.00, w weekendy od 9.00 do 20.00.