Szkolne obchody Narodowego Święta Niepodległości

10 listopada 2021 roku w naszej szkole obchodziliśmy Narodowe Święto Niepodległości. W tym dniu uczniowie edukacji wczesnoszkolnej uczestniczyli w apelu przygotowanym przez kolegów i koleżanki z klas drugich. Uczniowie klas IV – VIII wzięli udział w szkolnym konkursie ,,Niepodległa Polska”, który  polegał na przygotowaniu gazetek klasowych, ,,Drzwi do niepodległości”. Komisja w składzie p. E. Kryjak, p. K. Mackiewicz oraz A. Kurzalewski z klasy 7b oceniała estetykę, merytorykę oraz kreatywność wykonanych prac. Ponadto delegacje z poszczególnych klas zaprezentowały modę z lat dwudziestych XX wieku oraz wzięły udział w quizie wiedzy o Polsce, tym samym uzyskały kolejne punkty w konkursie. Wśród klas IV – VI najlepiej zaprezentowała się klasa IVd, a wśród klas VII – VIII  klasa VIII e. Podczas szkolnych obchodów Narodowego Święta Niepodległości nauczyciele wychowania fizycznego zorganizowali Bieg Niepodległościowy.