Spotkanie autorskie z Joanną Marią Chmielewską

W kwietniu, w naszej szkole odbyło się spotkanie autorskie z Joanną Marią Chmielewską, autorką książek dla dzieci, bajek terapeutycznych, monografii i powieści obyczajowych dla dorosłych. Pani Joanna Maria Chmielewska napisała baśń dla dzieci pt. ” Niebieska niedźwiedzica “, która znajduje się na liście najważniejszych książek ostatniego dwudziestolecia. Otrzymała również nagrodę Empiku dla najlepszej książki dziecięcej 2012 roku.

Podczas spotkania uczniowie mogli wysłuchać fragmentów książek autorki, zapoznali się z procesem tworzenia ich tworzenia. Mieli możliwość zadawania pytań. Pani Joanna bez wątpienia rozbudziła w dzieciach chęć tworzenia i dodała im odwagi w dążenia do spełniania marzeń.