Podziękowania za zbiórkę darów dla podopiecznych z Domu Dziecka nr 3 i 4 ,,Nadzieja”

Przedstawiciele szkolnego Klubu Wolontariusza wraz z opiekunem oraz nauczycielami w okresie przedświątecznym przekazali Podopiecznym z Domu Dziecka nr 3 i 4 ,,Nadzieja” w Jeleniej Górze zebrane dary bożonarodzeniowe oraz pieniądze w kwocie 1895,50 zł.

Bardzo dziękujemy Uczniom, Rodzicom, Dyrekcji, Nauczycielom oraz Pracownikom naszej szkoły za zaangażowanie w kolejną już akcję charytatywną. Jak zawsze mogliśmy liczyć na Waszą pomoc!

Z okazji  Nowego Roku 2024 życzymy całej społeczności naszej szkoły pomyślności w życiu zawodowym i prywatnym, i przede wszystkim dobrych ludzi na co dzień!

Szkolny Klub Wolontariusza