PODSUMOWANIE II EDYCJI AKCJI CHARYTATYWNEJ „DZIECI DZIECIOM”

Zakończyliśmy zbiórkę darów na rzecz podopiecznych Oddziału Pediatrycznego Wojewódzkiego Centrum Szpitalnego Kotliny Jeleniogórskiej. Zarówno Uczniowie, Rodzice, jak i Grono Pedagogiczne kolejny raz udowodnili, że Ich serca są otwarte na potrzeby drugiego człowieka. Koordynatorki akcji zebrały liczne gry planszowe, puzzle, książki oraz materiały papiernicze. W Dzień Dziecka przekazaliśmy upominki, które na pewno umilą pobyt wszystkich pacjentów i sprawią,
że na twarzach dzieci zagości uśmiech. Wszystkim Rodzicom, Uczniom, Wychowawcom i Nauczycielom zaangażowanym w zbiórkę składamy serdeczne podziękowania za przekazane prezenty oraz za pomoc w przeprowadzeniu akcji.

„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest, i nie przez to, co ma, lecz, przez to czym dzieli się z innymi…”

Jan Paweł II

Koordynatorki akcji: Magdalena Ochota, Roksana Pławucka-Czyżyk, Karolina Cieplicka