Konkurs plastyczno-techniczny na najpiękniejszą kartkę walentynkową „Od serca do serca”

Konkurs plastyczno-techniczny na najpiękniejszą kartkę walentynkową „Od serca do serca”

 

W lutym w naszej szkole odbył się konkurs plastyczno-techniczny na najpiękniejszą kartkę walentynkową „Od serca do serca”, zorganizowany przez świetlicę szkolną. Celem konkursu było rozwijanie zainteresowań plastycznych oraz poszerzenie wiedzy w zakresie różnych technik plastycznych, kształtowanie kreatywnego myślenia, poczucia estetyki, wyrażanie pozytywnych uczuć i emocji w formie plastycznej, umożliwienie dzieciom prezentacji własnych dokonań twórczych. W konkursie wzięło udział 43 uczniów z klas I-III. Wszystkie prace były bardzo ciekawe, wymagały dużo pracy i dobrych pomysłów.

Mamy zaszczyt ogłosić wyniki konkursu:

1 miejsce:Weronika Gronek kl. 3b oraz Alan Macutkiewicz kl. 2a

2 miejsce:OleksandrShchirov kl. 2a oraz Liliana Tomaszewska kl. 2a

3 miejsce:Maja Bronowicka kl. 1c oraz Helena Piętka kl.3b

Uczniowie, którzy zostali wyróżnieni:

– Anna Barańska kl. 3b

– Julia Janiec kl. 2a

– Zofia Rak kl. 2d

– Aniela Bławut kl. 1c

– Szymon Kępiński kl. 2a

– Maciej Sobczak kl. 1b

Dzieci otrzymali dyplomy i upominki. Z walentynkowych kartek powstała wystawa na szkolnym korytarzu. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział i życzymy sukcesów w kolejnych konkursach.

Oprac. O. Pawlikowska, K. Karasińska