Koncert i kiermasz z okazji świąt Bożego Narodzenia

Koncert Bożonarodzeniowy i Kiermasz Świąteczny w naszej szkole

Świąteczny nastrój wypełnił korytarze naszej szkoły, gdy uczniowie, nauczyciele i rodzice spotkali się na wyjątkowym Koncercie Bożonarodzeniowym, który odbył się w dniu 14 grudnia 2023 r.

Dodatkową atrakcją były dwa kiermasze, które odbyły się równocześnie. Pierwszy to kiermasz ozdób świątecznych wykonanych przez utalentowanych uczniów naszej szkoły. Kolorowe bombki, świeczniki, i inne świąteczne dekoracje zdobiły stoiska, tworząc magiczną atmosferę. Drugi kiermasz to słodkie stoiska z pysznymi ciastami, które zostały upieczone przez zaangażowanych rodziców. To było idealne miejsce, aby poczuć aromat świątecznych smakołyków i zdobyć wyjątkowe ozdoby na nadchodzące Boże Narodzenie.

Po kiermaszach przyszedł czas na główne wydarzenie wieczoru – Koncert Bożonarodzeniowy. Pod batutą pani Anny Skóry, dzieci wzruszały publiczność śpiewem tych znanych i mniej znanych pieśni świątecznych oraz kolęd. 

Grupy taneczne, przygotowane przez pana Damiana Strączka i panią Natalię Baszak, dodatkowo urozmaiciły koncert układami tanecznymi do świątecznych piosenek. Radosne występy uczniów sprawiły, że cała sala była pełna uśmiechu i radości.

W przerwach między występami odbywała się licytacja prac plastycznych. Rodzice z zapałem licytowali unikalne prace swoich pociech, a zebrane środki zostaną przekazane na potrzeby Rady Rodziców SP10.

Dziękujemy wszystkim za ogromne zainteresowanie i zaangażowanie w organizację Koncertu Bożonarodzeniowego. To właśnie dzięki waszemu wsparciu udało nam się stworzyć niezapomniane chwile pełne magii i świątecznego klimatu. 

Życzymy wszystkim radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku!