Kolejny sukces naszych uczniów!

Ostatni piątek roku szkolnego (16.06) przyniósł naszym uczniom najwyższe podium w zawodach z pierwszej pomocy, które były zorganizowane przez Jeleniogórską Akademię Młodego Ratownika i Pogotowie Ratunkowe
w Jeleniej Górze.

Sześcioosobowa drużyna naszej szkoły, w składzie: Anastazja Mazurek 1d, Piotr Komendziński 1c, Celina Duszyńska 2a, Antonina Ściubidło 2a, Klara Komendzińska 3a, Emilia Śmiech 3a, rywalizowała na czterech stacjach, wykonując konkretne zadania z zakresu udzielania pierwszej pomocy.

W tym dniu, drużyna młodych ratowników mogła również uczestniczyć
w licznych atrakcjach przygotowanych przez organizatorów, m.in. 
w warsztatach artystycznych z blockprintu, warsztatach rękodzielniczych, pokazach służb ratunkowych.

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Opiekun Magdalena Ochota.