KARTKA DLA MEDYKA

Z okazji zbliżającego się wielkimi krokami Dnia Pracownika Służby Zdrowia, który przypada 7 kwietnia, zachęcam uczniów klas I-III do udziału w szkolnej akcji pt.: „Kartka dla Medyka”. Zadanie polega na stworzeniu kartki z życzeniami i podziękowaniami dla pracowników służby zdrowia, którzy wykonują bardzo ciężki zawód niosąc pomoc poszkodowanym. Prace te mają stanowić symbol wdzięczności wobec osób, które każdego dnia troszczą się o nasze zdrowie i bezpieczeństwo. Przygotowane prace zostaną przekazane do Pogotowia Ratunkowego w Jeleniej Górze oraz do Wojewódzkiego Centrum Szpitalnego Kotliny Jeleniogórskiej.

Przygotowane prace należy złożyć do dnia 03.04.2023 w świetlicy szkolnej do pani Magdaleny Ochoty.