Jeleniogórski Budżet Obywatelski 2024. ZPP-CWU „Bezpiecznej strefy relaksu”

Ruszyło głosowanie na projekty zgłoszone w Jeleniogórskim Budżecie Obywatelskim 2024. Rada Rodziców przy naszej jednostce zgłosiła projekt stworzenia na terenie ZPP-CWU „Bezpiecznej strefy relaksu, wypoczynku i zabawy pod chmurką – Projekt nr 8”. Celem projektu jest stworzenie wielofunkcyjnego miejsca rekreacji i zabawy dla mieszkańców naszego miasta bez względu na wiek i zainteresowania. Plac wraz z towarzyszącą infrastrukturą pozwoli na aktywne spędzanie wolnego czasu w różnych formach np. jazda na wrotkach, rolkach czy hulajnogach, szachy plenerowe. Strefa relaksu wokół placu będzie przyjemnym miejscem spotkań rodzinnych, sąsiedzkich i koleżeńskich.

Serdecznie zachęcamy uczniów, rodziców i nauczycieli do głosowania na projekt nr 8!