Informacja nt. indywidualnego ubezpieczenia NNW

Szanowni Rodzice,

 

Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 10 w Jeleniej Górze informuje o możliwości zawarcia ubezpieczenia NNW dzieci i młodzieży, tzw. NNW szkolnego. Nie są nam obojętne kwestie zapewnienia uczniom maksymalnego bezpieczeństwa, dlatego  spośród ofert ubezpieczenia jakie otrzymaliśmy, za najbardziej korzystne uznaliśmy indywidualne ubezpieczenie NNW z oferty Generali Towarzystwo Ubezpieczeń S.A., z którym współpracujemy od 4 lat.

Jako placówka otrzymaliśmy specjalny link ubezpieczenia, umożliwiający Państwu zakup indywidualnego ubezpieczenia szkolnego z 10% zniżką.

 

Link: https://bezpieczny.pl/ubezpieczenia-dzieci/24858

 

UWAGA: Rodzice, którzy już w zeszłym roku skorzystali z oferty Bezpieczny.pl, przed zakończeniem ochrony ubezpieczeniowej otrzymają stosowne powiadomienia o możliwości kontynuacji umowy ubezpieczenia (wiadomość e-mail i SMS) z zachowaniem 10% zniżki.

Ponieważ ubezpieczenie to zawiera się internetowo, całkowicie unikamy ryzyka bezpośredniego kontaktu, zbierania składek czy podpisów – jest to najbezpieczniejsza pod względem sanitarnym możliwa opcja zawarcia polisy dla dziecka.

Wszystkie warianty ubezpieczenia NNW dla dzieci rozszerzone są o świadczenie dotyczące pobytu w szpitalu w celu leczenia COVID-19 –

Na portalu http://bezpieczny.pl Rodzic samodzielnie wybiera zakres ubezpieczenia i składkę, które najbardziej odpowiadają jego oczekiwaniom, preferencjom i potrzebom. Co ważne, w ramach jednej polisy może ubezpieczyć również swoje pozostałe dzieci.

Po wypełnieniu wniosku o zawarcie ubezpieczenia, polisa zostanie wysłana na adres e-mail wskazany przez Rodzica.

 

W sprawie wszelkich pytań czy wątpliwości odnośnie ubezpieczeń na portalu Bezpieczny.pl prosimy o kontakt z:

 

Olga Wilkos

Cieplicki Finanse, Ubezpieczenia, Kredyty

Tel. 889 644 533 / 693 491 490

e-mail olga.wilkos@cieplicki.pl