III EDYCJA ZBIÓRKI „DZIECI DZIECIOM”

Szanowni Rodzice, Wychowawcy, Uczniowie,

już niedługo tak bardzo wyczekiwany Dzień Dziecka. Niestety, nie wszystkie dzieci będą mogły spędzić ten dzień tak, jakby o tym marzyły. Część z nich przebywa w szpitalu, borykając się z różnymi chorobami.

Wychodząc naprzeciw potrzebom małych i dużych pacjentów zorganizowano zbiórkę na rzecz świetlicy Oddziału Pediatrycznego Wojewódzkiego Centrum Szpitalnego Kotliny Jeleniogórskiej.

Aby umilić dzieciom proces leczenia bardzo prosimy o przekazywanie (w bardzo dobrym stanie lub nowych) :

– artykułów piśmienniczych (kredek, flamastrów, ołówków, nożyczek, gumek itp.),

– gier planszowych, puzzli itp.

– książek dla dzieci i młodzieży (w bardzo dobrym stanie)

– materiałów papierniczych (bloków, papieru ksero, papieru kolorowego, kolorowanek itp.).

ZE WZGLĘDÓW EPIDEMICZNYCH NIE PRZYJMUJEMY ZABAWEK

Wszystkie dary można przekazywać do świetlicy szkolnej (sala 306) do 26.05.2023.

W imieniu wszystkich pacjentów, zespołu medycznego Oddziału Pediatrycznego bardzo dziękujemy za okazane wsparcie.

Koordynator akcji: Magdalena Ochota