Finał strefy jeleniogórskiej w koszykówce dziewcząt dla Dziesiątki!

Finał strefy jeleniogórskiej w koszykówce dziewcząt w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej należał do reprezentacji SP10 Jelenia Góra. Po dwóch wygranych turniejach w Jeleniej Górze (powiatowym, ½ strefy) nasze zawodniczki awansowały do turnieju finałowego i godnie reprezentowały “Dziesiątkę” w Bolesławcu.

W finałowym turnieju udział wzięły 4 drużyny:

  1. SP1 Bolesławiec
  2. SP10 Jelenia Góra
  3. SP11 Jelenia Góra
  4. SP Podgórzyn

 

Reprezentacja SP10 w pierwszym meczu pokonała drużynę z SP1 Bolesławiec 68-6 oraz po emocjonującej walce o złoto i dogrywce zwyciężyła z SP11 Jelenia Góra 35-31.

Naszą szkołę reprezentowały: Aleksandra Borkowska, Zuzanna Dąbrowska, Hanna Grześ, Aleksandra Hamowska, Liliana Masiukiewicz, Hanna Midera, Zofia Midera, Katarzyna Sobolewska, Julia Sochacka z klasy 8b. Julia Mrozewska, Hanna Nalepa, Joanna Rymarowicz z klasy 7b.

Nauczyciele: Katarzyna Smajda-Młodnicka i Marcin Koperek.

Niebawem przed drużyną kolejne wyzwanie – walka o tytuł Mistrza Dolnego Śląska!

Gratulujemy i trzymamy kciuki!!!