Barwne spotkanie z fotografią – sesja walentynkowa na kółku fotograficznym

Szkoła zawsze tętni życiem, a tym razem było jeszcze bardziej kolorowo niż zwykle! Dzieci z klas trzecich, które biorą udział w zajęciach koła fotograficznego zorganizowały sesję walentynkową.

Uczestnicy sesji zaprezentowali się w uroczych różowych i czerwonych strojach, które idealnie wpasowały się w walentynkowy klimat.

W trakcie sesji nie zabrakło radości, śmiechu i wspólnego świętowania. Dzieci, dzięki zaangażowaniu w kółko fotograficzne, nie tylko doskonaliły swoje umiejętności w dziedzinie fotografii, ale również kształtowały swoją kreatywność i współpracę w grupie.

Nauka w praktyce to zawsze najlepsza forma zdobywania wiedzy, a uczestnicy kółka fotograficznego nie tylko zdobywali umiejętności w zakresie robienia portretów, ale również poznali tajniki, jakie kryje za sobą świat barw w fotografii. Dowiedziały się, jakie znaczenie mają kolory w tworzeniu nastroju i wywoływaniu określonych emocji u widza.