Zbiórka karmy zwierząt ze Schroniska dla Małych Zwierząt w Jeleniej Górze

ZBIÓRKA KARMY DLA ZWIERZĄT

Z okazji Dnia Kundelka oraz Światowego Dnia Zwierząt przez cały październik w naszej szkole trwała zbiórka karmy dla psów i kotów ze Schroniska dla Małych Zwierząt w Jeleniej Górze. Karma z początkiem listopada została przekazana przez koordynatora zbiórki Panią Patrycję Turczyńską do schroniska.

Szczególne podziękowania za zaangażowanie należą się: 4c (wychowawca P. J. Wójtowicz-Kut), 5a (wychowawca P. K. Nazdrowicz) oraz 7a (wychowawca P. J. Czasnojć), a  także młodszym uczniom 1b (wychowawca P. J. Załoga), 1c (wychowawca P. A. Wójtowicz), 2a (wychowawca P. M. Chaber), 2b (wychowawca P. A. Fąfrowicz) oraz 2d (wychowawca P. P. Turczyńska).

Dziękujemy za zaangażowanie całej społeczności szkolnej!