ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2019/2020

Zwykle zakończenie roku szkolnego kojarzy się z radością, że za chwilę rozpoczną się wakacje, ale to spotkanie było inne: żegnaliśmy uczniów, których znaliśmy od pierwszej klasy, a niektórych nawet od „zerówki”.

W roku szkolnym 2019/2020 w 30 oddziałach klasowych naukę pobierało 714 uczniów,  w tym  88 ósmoklasistów.

Dzięki zaangażowaniu, wytrwałej pracy nauczycieli oraz ogromnemu wsparciu ze strony rodziców, uczniowie naszej szkoły mogą pochwalić się bardzo dobrymi wynikami klasyfikacji rocznej.

Lista uczniów, którzy otrzymali świadectwa z wyróżnieniem jest imponująca: 274  uczniów,  czyli  57,565  % ogólnej liczby klas IV – VIII uzyskało tytuł „Wzorowego ucznia”, w tym 35 najstarszych uczniów naszej. Dyplom Prezydenta Miasta Jeleniej Góry przyznano 23 uczniom SP 10, w tym 9 ósmoklasistom, a 17 absolwentów zostało uhonorowanych Tytułem „Uczeń na medal”. Przyznany został puchar Najlepszego Sportowca i honorowy tytuł Absolwenta Roku Szkoły Podstawowej nr 10 w Jeleniej Górze. Te dobre wyniki to efekt ciężkiej pracy, dlatego też gratulujemy wszystkim uczniom „dziesiątki”. Jesteśmy dumni z Waszych osiągnięć!

Tytuł najlepszego absolwenta za uzyskanie najwyższej średniej ocen wśród uczniów klas VIII, wzorowe zachowanie oraz szczególne osiągnięcia otrzymał Kevin Reinders.

Tytuł najlepszego sportowca SP 10 przypadł Mateuszowi Formickiemu z klasy 8a.

Serdecznie gratulujemy wszystkim wyróżnionym i promowanym uczniom.

Niech przyszły rok szkolny zakończy się dla Was jeszcze większymi sukcesami i  przyniesie  więcej radości i dumy Waszym  rodzicom i nauczycielom.

Życzymy  Wam wszystkim wspaniałych wakacji, słonecznych i beztroskich, pełnych pięknych przygód, spokojnych i bezpiecznych.