Wzruszający Dzień Mamy w klasie 3B

27 maja 2024 r. w klasie 3b odbyły się wyjątkowe obchody Dnia Matki. Dzieci z wielkim zaangażowaniem przygotowały program artystyczny, który dostarczył mnóstwo emocji.

Podczas uroczystości mogliśmy usłyszeć wzruszające piosenki oraz wierszyki, które dzieci recytowały z podziękowaniami dla swoich Mam. Wiersze i piosenki były pięknym wyrazem miłości i wdzięczności, jaką dzieci darzą swoje Mamy.

Jednym z najbardziej emocjonujących momentów były konkursy z udziałem Mam. Dzieci przygotowały opisy swoich Mamusi, które następnie były czytane na głos. Zadaniem mam było odgadnięcie, który opis należy do nich. Konkurs ten wywołał wiele śmiechu i wzruszeń, gdyż opisy często zawierały zabawne i bardzo osobiste szczegóły.

Oprócz tego, zorganizowano wiele innych atrakcji, które umiliły czas wszystkim obecnym. Były wspólne zabawy i konkursy, które pozwoliły Mamom i dzieciom spędzić ten dzień w wyjątkowej atmosferze pełnej radości i wzajemnej bliskości.

Na zakończenie uroczystości, dzieci wręczyły swoim Mamom piękne kwiaty.