Wielki sukces szkolnego kiermaszu zabawek!

Dnia 25 X 2019 roku w naszej szkole odbyła się kolejna edycja kiermaszu zabawek na rzecz dzieci z Wrocławskiego Hospicjum. Dzięki uprzejmości dobroczyńców zebraliśmy mnóstwo pluszaków, puzzli, gier planszowych, zabawek, artykułów piśmienniczych, które wystawiliśmy na sprzedaż. Dziękujemy uczniom, rodzcom i wychowawcom klas 1 – 8 za okazaną dobroć, zrozumienie i wrażliwość. Dziękujemy także uczniom klas 5 – 8 za włączenie się w sprzedaż. Bez Was nie osiągnęlibyśmy takiego sukcesu – kwota, którą uzbieraliśmy, to 3861,08! Kolejny raz pokazaliśmy,że każdy gest, nawet najdrobniejszy może sprawić, że w sercach potrzebujących zagości uśmiech.

Organizatorzy:
Joanna Kaflowska – pedagog szkolny
Klasa 8d wraz z wychowawcą – panią Joanna Czasnojć
Szkolny Klub Wolontariusza wraz z opiekunem – panią Katarzyna Kuszaj