Uroczysty apel z okazji odzyskania przez Polskę niepodległości.

Dnia 8 listopada 2019 r. uczniowie z klas 3a, 3b oraz 3c wraz z wychowawczyniami przygotowali uroczysty apel z okazji odzyskania przez Polskę niepodległości.
Uczniowie klas trzecich przypomnieli 123 lata niewoli narodu polskiego i jego dążenia do odzyskania niepodległości. W trakcie uroczystości można było usłyszeć przepiękne utwory muzyczne oraz wiersze o tematyce patriotycznej.
Akademię uświetnili swoja obecnością Pan dyrektor Paweł Domagała, rodzice, pracownicy szkoły, grono pedagogiczne oraz uczniowie.
Podsumowaniem uroczystej akademii było wystąpienie Pana dyrektora, który podziękował dzieciom za przedstawienie tak pięknej lekcji historii i patriotyzmu.O godzinie 11.11, symbolizującej świąteczną datę, uczniowie odśpiewali 4 zwrotki hymnu polskiego, angażując się w ten sposób w akcję “Szkoła do hymnu”.

Ewa Wiśniewska-Kryla

Galeria