“Uczę się bezpiecznie żyć” – wielki sukces uczniów Dziesiątki

XVII Konkurs dla Dzieci i Młodzieży Zarządu Województwa Dolnośląskiego i Euroregionu Nysa “Uczę się bezpiecznie żyć” odbył się dzisiaj, 31 maja br. w murach naszej szkoły.

Po raz trzeci Dziesiątka gościła uczestników konkursu “Uczę się bezpiecznie żyć”. W murach naszej szkoły rywalizowały ze sobą 82  drużyny z dolnośląskich szkół i przedszkoli, które zostały podzielone na 4 kategorie: dzieci realizujące przygotowanie przedszkolne, klasy I-III, klasy IV-VI oraz klasy VII-VIII.

Doskonale zaprezentowali się nasi reprezentanci, którzy osiągnęli wspaniały sukces!

I miejsce w kategorii klas I-III zajęła drużyna w składzie: Hanna Mazur, Tola Musiał, Jagoda Rybak – uczennice klasy 3c.

I miejsce w kategorii klas VII-VIII zajął Hubert Wilimek – uczeń klasy 8e.

Nasi reprezentanci przygotowywali się do konkursu pod kierunkiem opiekuna – Pani Magdaleny Ochoty.

Wielkie gratulacje!!!