Informacja nt. ubezpieczenia uczniów

Szanowni Rodzice i Opiekunowie,

Rada Rodziców, mając na względzie bezpieczeństwo uczniów, przedstawia Państwu ofertę ubezpieczenia
NNW Dzieci na rok szkolny 2022/2023.

Dlaczego warto:

• Ochrona przez 24h na dobę w placówce oświatowej, podczas kolonii, wycieczek, w życiu prywatnym;
  • Wypłata świadczenia za pobyt w szpitalu w wyniku nieszczęśliwego wypadku i choroby;
  • Zwrot kosztów leczenia w wyniku nieszczęśliwego wypadku, w tym kosztów rehabilitacji;
  • Hospitalizacja spowodowana COVID-19
  • Ochrona dziecka na wypadek poważnych chorób.

Kod rabatowy dający możliwość zniżek przy zakupie pozostałych produktów dla Państwa to : NAU2282.

Bezpośredni link do strony umożliwiający samodzielny zakup ubezpieczenia oraz wyboru wariantu NNW dla swoich dzieci

Wybierając ubezpieczenie NNW Dzieci i Młodzieży w NAU, dzieci będą pod ochroną 24/7 zarówno w placówce, jak i poza nią. Ochrona obowiązuje, również w wakacje i na całym świecie.

Jako firma z 25-letnim doświadczeniem w pracy z oświatą, mamy pełną świadomość, ile zaangażowania i wytrwałości z Państwa strony, czyli nauczycieli i wszystkich pracowników placówek oświatowych, wymaga praca w szkole. Dlatego wierzymy, że jesteśmy dobrym i rzetelnym Partnerem w zakresie Ubezpieczenia NNW szkolnego.

Mam nadzieję, że nasza propozycja spotka się z Państwa akceptacją. W razie jakichkolwiek pytań, pozostaję do dyspozycji.

Z razie pytań zapraszam do kontaktu

z poważaniem

Joanna Rotman
Regionalny Kierownik Sprzedaży
 kom.  +48 459 452 926

Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa S.A.

ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 31/33

00-379 Warszawa