To był wspaniały festyn :)

3 czerwca br., punktualnie o godz. 10.00 wystartował festyn szkolny z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka.

Tym razem imprezę otworzył zespół z popularnego Żeroma –  “Kruki i Wrony”, który zaserwował dawkę energetycznego rocka. Na przybyłych czekało mnóstwo atrakcji. Tradycją stały się występy uczniów w pokazach tanecznych, wokalnych i muzycznych, zumba oraz okolicznościowe licytacje. Wielkim zainteresowaniem cieszyła się loteria fantowa oraz kiermasz ciast. Rozmaite atrakcje i warsztaty przygotowali: Nadleśnictwo Szklarska Poręba – edukacja przyrodnicza i leśna, Karkonoska Agencja Rozwoju Regionalnego – koraliki i tatuaże, Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji “WODNIK” – doświadczenia chemiczne, 14 Drużyna ZHP VENTUS – gry terenowe, Straż Miejska Jelenia Góra – rokardy, Straż Pożarna Jelenia Góra – trafianie strumieniem wody do celu.

Dla łasuchów stoiska gastronomiczne przygotowali Karczma Karkonoska Katarzyna Bielańczyk, Firma Handlowa Wiesława Rząsa oraz Krzysztof Wiśniewski.

Scenę zawdzięczamy Jeleniogórskiemu Centrum Kultury, a nad bezpieczeństwem czuwała firma Divemed Jarosław Przybylski.

Emocje towarzyszyły wszystkim, którzy wzięli udział w loterii fantowej. W tym roku do wygrania były m.in. leżaki, spływy pontonowe, hulajnogi, głośniki, ławka ogrodowa oraz rower. Najwięcej emocji wzbudziła nagroda główna – samochód marki Toyota na weekend z pełnym bakiem paliwa.

Dziękujemy wszystkim ludziom dobrej woli za wkład w przygotowanie i organizację imprezy. Dziękujemy firmom i osobom fizycznym za wsparcie  i ufundowanie nagród:

Jelenia Plast

Firma budowlana 4 Skate Sp. z. o.o.

Toyota Nowakowski Jelenia Góra

Firma Usługowo-Turystyczna Berga Artur Baczyński

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji “WODNIK”

Karkonoska Agencja Rozwoju Regionalnego

Łukasz Woźniak

Lucyna Kornobys

Urząd Miasta Jelenia Góra