Reprezentantki kl. VII – VIII Mistrzyniami strefy w Koszykówce 3×3

Miło nam poinformować, że zespół dziewcząt z kl. VII-VIII zajął pierwsze miejsce podczas turnieju półfinałowego eliminacji wojewódzkich (finał strefy) w Koszykówce 3×3 Szkół Podstawowych rozegranych 30 października w Zgorzelcu i awansowały do Finału wojewódzkiego, który odbędzie się 7 listopada w Jeleniej Górze lub Głogowie. Reprezentantki Szkoły Podstawowej nr 10 w półfinale zwyciężyły koleżanki ze Szkoły Podstawowej w Lwówku Śląskim, a w finale pokonały koleżanki ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Zgorzelcu.
KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA:
1. SP 10 Jelenia Góra
Skład zespołu: Nalepa Julia, Rysio Natalia, Mangold Sara, Piasna Oliwia,
AWANS DO NASTĘPNEGO SZCZEBLA ROZGRYWEK:
SP 10 Jelenia Góra
op. Katarzyna Smajda – Młodnicka, Marcin Koperek

Galeria