Rekrutacja do klasy pierwszej na rok szkolny 2020/2021

Informujemy, że rekrutacja odbędzie się od 3 marca 2020 r. godz. 8.00 do 20 marca 2020 r. godz. 13.00 w formie elektronicznej.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej jeleniagora.pl. 

Szkoła obejmuje swoim działaniem dzieci w obrębie ulic: Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Borówkowa, Władysława Broniewskiego, Czarnoleska, Xawerego Dunikowskiego, Konstantego, Ildefonsa Gałczyńskiego, Józefa Gielniaka, Wojciecha Głowackiego, Ks. Jerzego Gniatczyka, Wlastimila Hoffmana, Jaśminowa, Kalinowa, Wojciecha Kossaka, Kruszwicka, Lawendowa, Jacka Malczewskiego, Malinowa, Mała, Adama Mickiewicza ( od nr 31 wzwyż i od nr 46 wzwyż), Gustawa Morcinka, Nowa, Okrężna, Władysława Orkana, Elizy Orzeszkowej, Podleśna, Południowa, Poziomkowa, Bolesława Prusa, Mikołaja Reja, Juliusza Słowackiego, Strumykowa, Melchiora Wańkowicza, Henryka Wieniawskiego, Józefa Marii Wrońskiego-Hoene, Wrzosowa, Leona Wyczółkowskiego, Stanisława Wyspiańskiego, Wyzwolenia Narodowego, Stefana Żeromskiego.