Razem z Seniorami na Święta

19 grudnia 2020 roku wolontariusze ze Szkolnego Klubu Wolontariusza wzięli udział w akcji charytatywnej, której celem było złożenie życzeń bożonarodzeniowych oraz przekazanie symbolicznych upominków seniorom z Jeleniej Góry.

Akcję rozpoczął krótki występ artystyczny zorganizowany na Placu Ratuszowym, podczas którego wolontariusze złożyli seniorom życzenia oraz zaśpiewali kolędy. Nagrany materiał  z występu  zostanie również wyemitowany podczas wigilijnej kolacji, w której udział wezmą mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej ,,Pogodna Jesień” w Jeleniej Górze.

Dzięki tej akcji seniorzy umocnili się w wierze, że w tym trudnym dla nich czasie mogą liczyć na wsparcie młodych ludzi.

                                               Wolontariusze ze Szkolnego Klubu Wolontariusza