PODSUMOWANIE AKCJI „DZIECI DZIECIOM”

Zakończyliśmy zbiórkę darów na rzecz podopiecznych Oddziału Pediatrycznego Wojewódzkiego Centrum Szpitalnego Kotliny Jeleniogórskiej. Zarówno uczniowie, rodzice, jak i grono pedagogiczne jeszcze raz udowodnili, że ich serca są otwarte na potrzeby drugiego człowieka. Pomimo pandemii i nauki w trybie hybrydowym udało się zebrać liczne gry planszowe, puzzle, książki oraz materiały papiernicze i zabawki. Przekazane upominki na pewno umilą czas wszystkich pacjentów i sprawią, że na twarzach dzieci zagości uśmiech.

 Wszystkim Rodzicom, Uczniom, Wychowawcom i Nauczycielom zaangażowanym w zbiórkę składamy serdeczne podziękowania za przekazane prezenty oraz za pomoc w przeprowadzeniu akcji.

„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada,

lecz przez to, kim jest, i nie przez to, co ma,

lecz, przez to  czym dzieli się z innymi…”

Jan Paweł II

Uczniowie klasy 6bs

wraz z wychowawcą Magdaleną Ochotą