Nowe boisko otwarte!

Kolejna inwestycja w ramach Jeleniogórskiego Budżetu Obywatelskiego zrealizowana.

Tym razem, dzięki zaangażowaniu całej społeczności szkolnej, baza SP 10 wzbogaciła się o wielofunkcyjne boisko sportowe. Modernizacja starej, asfaltowej nawierzchni została ukończona 27 kwietnia br. Do dyspozycji uczniów oraz mieszkańców naszego miasta oddano nowoczesne i bezpieczne podłoże, na którym zlokalizowane są: boisko do siatkówki, piłki ręcznej oraz 2 boiska do koszykówki.

28 kwietnia 2023 r. punktualnie o godz. 9.00 rozpoczęło się uroczyste otwarcie inwestycji, której dokonali wspólnie: Prezydent Miasta Jeleniej Góry – Jerzy Łużniak, przedstawiciel Rady Rodziców – Bartosz Bartniczak oraz dyrektor SP 10 – Paweł Domagała.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, dzięki którym kolejna inwestycja służąca nie tylko uczniom ale również społeczności lokalnej, została zrealizowana. Razem możemy więcej!