Międzyszkolny konkurs,,Portret Bolesława Prusa” – wyniki konkursu!

Międzyszkolny konkurs,,Portret Bolesława Prusa” – wyniki.
W dniu 2 grudnia 2019 r. zakończył się międzyszkolny konkurs plastyczny:,,Portret Bolesława Prusa” dla klas I-III.
Na konkurs wpłynęło ponad 40 prac! Wybór tych zwycięskich był ogromnym dylematem.
Wyniki konkursu:
I miejsce: Paweł Wojciechowicz – SP 10
II miejsce: Anna Kornacka – SP 13
III miejsce: Damian Hachulski – SP 10
Wyróżnienia:
– Maciej Dziuda – SP 10
– Iga Kirkowska – SP 13
– Maciej Kotarba – SP 10
– Hanna Kowaleczko – SP 6
– Hanna Łabędzka – SP 10
– Gracjan Mielcarz – SP 10
– Milena Najda – SP 13
– Wojciech Sobczak – SP 10
– Nicola Sosnowska – SP 10
– Katarzyna Swat – SP 10
– Nataniel Winnicki – SP 13

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za tyle wspaniałych prac. Wszystkie nagrodzone i wyróżnione prace zostaną wysłane do Muzeum Bolesława Prusa w Nałęczowie.

Wśród nagród zwycięzcy znajdą kolekcjonerskie monety z Bolesławem Prusem, pocztówki i inne gadżety z nim związane. Wszystko to, dzięki wsparciu konkursu przez Pana Tomasza Balika – nauczyciela informatyki w naszej szkole, a prywatnie wielkiego miłośnika polskiego pisarza.

Nagrody oraz dyplomy będą do odebrania w sekretariacie szkoły od 13 grudnia 2019 r. Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-15:00.

oprac. Patrycja Turczyńska