Piętnastego kwietnia 2026 r. odbył się Międzyprzedszkolny Konkurs Recytatorski „English is fun”, którego celem było rozwijanie uzdolnień artystycznych dzieci oraz zachęcanie najmłodszych do wystąpień publicznych.
W konkursie wzięły udział dzieci z różnych przedszkoli, które zaprezentowały wybrane przez siebie wiersze w języku angielskim. Mali artyści wykazali się ogromnym zaangażowaniem, odwagą oraz doskonałą pamięcią. Jury miało niełatwe zadanie, oceniając uczestników pod względem interpretacji utworu, dykcji, opanowania tekstu oraz ogólnego wyrazu artystycznego.
Wszystkie dzieci zaprezentowały wysoki poziom, dlatego każdy uczestnik został wyróżniony i nagrodzony dyplomem oraz upominkiem.
I miejsce – Blanka P. (Miejskie Przedszkole nr 4)
II miejsce- Aniela S. (Miejskie Przedszkole nr 27)
III miejsce-Stanisław O. (Miejskie Przedszkole nr 2)
Wyróżnienia:
Helena K. (Miejskie Przedszkole nr 27)
Blanka Ż. (Miejskie Przedszkole nr 2)
Oliwier Ż. (Niepubliczne Przedszkole Tuptuś)
Barbara W. (Niepubliczne Przedszkole Tuptuś)
Gratulujemy małym recytatorom i życzymy dalszych sukcesów!