Konkurs plastyczno-językowy z okazji Dnia Świętego Patryka

Konkurs plastyczno-językowy z okazji Dnia Świętego Patryka.

 W marcu odbył się konkurs dla klas IV-VIII, gdzie uczniowie mieli za zadanie wykonać plakat ilustrujący obchody Dnia Świętego Patryka. Technika wykonania pracy była dowolna. Przy ocenie prac brane były pod uwagę: zgodność z tematyką, pomysłowość, technika, estetyka pracy, oryginalność, samodzielność oraz wartość merytoryczna. Prace miały zawierać elementy w języku angielskim, teksty, podpisy itp.

Wyniki przedstawiają się następująco:

I miejsce: Natalia Dobrzycka kl. 5c

II miejsce: Aleksandra Góralczyk kl. 6b

 III miejsce: Hanna Łącka kl. 5b

Wyróżnienie: Elena Lange kl. 4b oraz Amelia Kirkis kl. 6a

 Dziękujemy i zapraszamy do udziału w konkursie w przyszłym roku!

Nauczycielki języka angielskiego