Konkurs „Moja wiosenna kanapka”

Nie od dziś wiadomo, że zdrowe odżywianie odgrywa istotną rolę w prawidłowym funkcjonowaniu dzieci. Zdrowa dieta niesie za sobą dobrą pamięć i lepszą koncentrację uwagi, co bardzo pomaga w codziennym funkcjonowaniu w szkole. Chcąc propagować wśród uczniów zasady zdrowego odżywania, uwrażliwić na konieczność spożywania śniadań oraz rozwijać  ich zainteresowania kulinarne, 12 maja 2022r. wychowawcy świetlicy szkolnej przeprowadzili konkurs pt. „ Moja wiosenna kanapka”. W konkursie udział wzięli uczniowie klas I-III. Zadaniem trzyosobowych drużyn było przygotowanie pysznej, zdrowej i przede wszystkim kolorowej kanapki.  

Dzieci wykazały się pomysłowością, wykonując zabawne i oryginalne kanapki. Nauczyciele zasiadający w jury mieli nie lada wyzwanie wyłaniając zwycięzców konkursu. Mimo to udało się, a wyniki wyglądały następująco:

I miejsce –  klasa II A
II miejsce  – klasa  I B
III miejsce – klasa III C

Serdecznie dziękujemy i gratulujemy wszystkim uczestnikom oraz ich wychowawcom.