Koncert “ZACZAROWANE ŚWIĘTA”.

Dnia 8 grudnia po raz dziewiąty Telewizja Dami wraz z partnerami i sponsorami, zorganizowała w Jeleniej Górze przepiękny koncert pod hasłem “Zaczarowane Święta z Fundacją Tauron”. Ogromnie ważnym elementem koncertu “Zaczarowane święta” jest możliwość zaprezentowania się dzieci i młodzieży z niepełnosprawnościami. Przed licznie zgromadzoną publicznością wystąpiła uczennica naszej szkoły Wiktoria Cichosz z klasy 5c, która zaśpiewała piosenkę pt. “O mnie się nie martw”. Wystąpiła również z zespołem Pectus z, którym zaśpiewała piosenkę pt. “Barcelona”. Występ był bardzo wzruszający. Uczennica zaprezentowała się wspaniale pokazała, że marzenia są po to, aby je spełniać. Trzeba tylko mocno w nie wierzyć i dążyć do celu.

Opracowała: Karolina Łysko