Komunikat w sprawie zajęć opiekuńczych dla uczniów klas I-III oraz konsultacji dla ósmoklasistów

 Szanowni rodzice,

w związku z planowanymi badaniami pracowników jeleniogórskich szkół i placówek oświatowych w kierunku COVID-19, które mają być przeprowadzone w przyszłym tygodniu oraz “pozytywnymi” wynikami badań wśród pracowników miejskich przedszkoli, opóźni się rozpoczęcie zajęć w formie stacjonarnej. 

Mając na względzie bezpieczeństwo wszystkich uczestników procesu edukacyjnego oraz ich rodzin planujemy uruchomienie zajęć po uzyskaniu wyników jednoznacznie wykluczających chorobę nauczycieli i pracowników SP 10 na SARS-Cov-2.

Konsultacje dla uczniów klas ósmych odbędą się zdalnie.

O wszelkich zmianach będziemy Państwa informować na bieżąco poprzez naszą stronę i dziennik elektroniczny.

Paweł Domagała