Kiermasz zabawek dnia 25 X 2019 roku w naszej szkole – podsumowanie i podziękowania.

Szanowni Państwo,
dziękujemy za włączenie się w akcję charytatywną Kiermasz zabawek, która odbyła 25 X 2019 roku w naszej szkole. Dochód ze sprzedaży zabawek przekazaliśmy na rzecz dzieci z Wrocławskiego Hospicjum. Uzbierana kwota to 3861,08 – bez Państwa pomocy nie udałoby się nam uzyskać takiego wyniku.
Zachęcamy Państwa również do wzięcia udziału w całorocznej akcji Pomaganie przez ubranie. Czyste, niezniszczone ubrania wrzucamy do kartonowych pudeł usytuowanych w holu szkoły. Beneficjentami tej akcji są dzieci z Wrocławskiego Hospicjum.
Zachęcamy Państwa do zbiórki nakrętek – przez cały rok będziemy prowadzić tę akcję. Nakrętki proszę przynosić do sali 208 lub do gabinetu pedagoga szkolnego. Dochód ze zbiórki nakrętek przeznaczony zostaje na rzecz dzieci z Wrocławskiego Hospicjum.
W tym roku nasz wolontariat rozszerzyliśmy – włączamy się w akcję Zbiórka nakrętek dla Szymka Misiejuka – pomagamy Szymkowi choremu na nowotwór złośliwy! Każda chwila jest na wagę złota, dlatego prosimy o przynoszenie nakrętek!

Ponadto od 5 listopada 2019 roku włączyliśmy się również w akcję charytatywną Góra grosza. Tym razem prosimy Państwa o wrzucanie grosików do słoików znajdujących się w salach lekcyjnych.

Do­broć jest bez­bron­na
ale nie bez­sil­na
Do­bro­ci nie trze­ba siły
Do­broć sama jest siłą
(Ryszard Krynicki)

Z pozdrowieniami
Szkolny Klub Wolontariusza wraz z opiekunami Katarzyną Kuszaj i Patrycją Turczyńską i Joanną Kaflowską – pedagogiem szkolnym oraz Joanną Czasnojć

Galeria