Kartki dla dzieci z Marzycielskiej Poczty

Dnia 31 października 2019 r. uczniowie z klasy 7c podczas lekcji Wychowania do życia w rodzinie pisali i tworzyli piękne kartki dla dzieci z Marzycielskiej Poczty. Uczniowie z wielkim zaangażowaniem pisali listy, oraz tworzyli piękne kartki. Marzycielska Poczta wystartowała 12 października 2009 roku, jest akcją stałą, która nieustannie tętni życiem. Nie jest akcją jednostronną i w tym tkwi jej moc. Chore dzieci oraz ich rodzice, w miarę możliwości zdrowotnych i finansowych, odpisują na przesyłki, a najczęściej pozostawiają w swoich profilach imienne podziękowania za każdy list, kartkę lub prezent. Dla dzieci listy i kartki stanowią ogromne wsparcie. Dzieci często proszą rodziców o ponowne przeczytanie treści listów lub same wielokrotnie do nich wracają.
Opracowała: Karolina Łysko

Galeria