Jasełka i warsztaty bożonarodzeniowe w klasie 3A

Jasełka i warsztaty bożonarodzeniowe w klasie 3 a

 

Czas oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia w naszej szkole jest zawsze magiczny. Dzieci nie mogą się doczekać wigilii, choinki, prezentów, a także… przedstawienia szkolnych Jasełek.

5 grudnia odbyło się przedstawienie jasełkowe przygotowane przez klasę 3 a. W przedświąteczny wieczór zagościli w naszej szkole rodzice i rodzeństwo naszych artystów. Wspólne kolędowanie wprowadziło wszystkich w świąteczny nastrój. Nasi mali aktorzy pięknie przedstawili swoje role, nad czym czuwały panie Iwona Dębska i Mirella Bęś. Po zakończonych występach odbyły się warsztaty plastyczne, gdzie dzieci wspólnie z rodzicami wykonywali ozdoby bożonarodzeniowe. Następnie rodzice wraz z dziećmi udekorowali choinkę klasową.