Inspirujące spotkanie z panią weterynarz

W dniu 12 kwietnia 2024 roku mieliśmy okazję gościć w naszej szkole Panią weterynarz Annę Zieziulę, Spotkanie zostało zorganizowane dzięki zaangażowaniu naszego doradcy zawodowego pani Natalii Sroki.

Pani Anna przekazała nam wiele cennych informacji na temat pracy weterynarza oraz opowiedziała nam o swojej codziennej pracy ze zwierzętami. Dzięki niej dowiedzieliśmy się, jak wygląda proces leczenia zwierząt, jakie umiejętności i cechy powinien posiadać dobry weterynarz oraz jakie są najczęstsze problemy zdrowotne u zwierząt domowych.

Pani weterynarz wzbudziła w naszych uczniach ogromne zainteresowanie swoim zawodem i uświadomiła nam, jak ważne jest dbanie o zdrowie i dobro zwierząt. Była także otwarta na pytania i chętnie dzieliła się swoim doświadczeniem z uczniami.

Spotkanie z panią Anną Zieziulą było nie tylko  edukacyjne, ale także bardzo interesujące. Dziękujemy jej za poświęcony czas i wspaniałą prezentację. Mamy nadzieję, że w przyszłości będziemy mieli okazję ponownie spotkać się z takim wyjątkowym gościem.