II edycja Uniwersytetu Liderów

W inauguracji roku akademickiego II edycji Uniwersytetu Liderów wzięło udział trzech uczniów SP10 i jedna absolwentka naszej szkoły.
 
Hanna Grześ
Hubert Kolęda
Kinga Kudera – absolwentka
Liliana Masiukiewicz
 
To specjalnie dedykowany program dla grupy młodzieży, nastawiony na osiągnięcie określonego, zamierzonego rezultatu w postaci ukierunkowanego wsparcia rozwoju młodych ludzi. Z przeznaczonym do tego celu programem nauczania. To unikatowe i tym samym elitarne przedsięwzięcie, którego kierownikiem merytorycznym zgodziła się zostać dr hab., prof. UEW Agnieszka Sokołowska–Durkalec z Katedry Nauki o Przedsiębiorstwie Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, Flii w Jeleniej Górze. W zespole wykładowców znaleźli się również: dr Maja Jokiel, dr Sabina Zaremba-Warnke, dr hab. Agnieszka Jagoda, prof. UEW oraz dr hab. Grzegorz Jokiel, prof. UEW.
 
Uczniów wspierał opiekun Samorządu Uczniowskiego Pan Damian Strączek.