Dzień otwarty za nami

7 marca, punktualnie o godz. 16.00 rozpoczął się kolejny Dzień Otwarty w naszej szkole.

Licznie przybyłych gości powitał Dyrektor Szkoły, który przedstawił ofertę edukacyjną SP 10. Dla kandydatów na uczniów oraz ich rodziców został przygotowany program artystyczno-sportowy, który poprowadziły uczennice kl. 4c – Tola Musiał i Helena Trybuchowska-Łysik.

Zgromadzeni zobaczyli etiudę, przygotowaną przez grupę teatralną pod kierunkiem pani Katarzyny Mackiewicz. Swoje umiejętności zaprezentował chór szkolny przygotowany przez panią Annę Fąfrowicz. Efektowny pokaz gimnastyki przygotowali Natalia i Marcin Koperek. Taniec towarzyski i nowoczesny wykonali uczniowie klasy 1c pod kierunkiem pana Damiana Strączka.

Po obejrzeniu i wysłuchaniu programu, przyszli uczniowie udali się do pracowni i sal lekcyjnych, gdzie czekały na nich ciekawe warsztaty i pokazy.

zapraszamy do obejrzenia galerii.

Galeria