Certyfikat SMP 2.0 dla Dziesiątki

Jesteśmy „Szkołą Pozytywnego Myślenia”!

 

Miło nam poinformować, że po rocznym udziale w programie fundacji “Instytut Edukacji Pozytywnej” otrzymaliśmy certyfikat “Szkoły Myślenia Pozytywnego”. W ramach SMP uczestniczyliśmy w szkoleniach, warsztatach, programach dedykowanych, samodzielnie realizując co miesiąc szereg wyzwań, angażując w nie społeczność szkolną. Każdy miesiąc pełen był nowych zadań, nowych tematów i nowych możliwości na kreatywne działania!

Głównym celem Programu jest promocja i profilaktyka zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży oraz nauka, jak dbać o dobrostan psychiczny, co na niego wpływa i jak on wpływa na nasze funkcjonowanie. Szkoła Myślenia Pozytywnego to roczna przygoda pełna wrażeń, empatii, zrozumienia i pracy nad otwartością, holistycznym dbaniem o zdrowie, o siebie i otoczenie.
Podczas realizacji Programu, wspólnie przechodziliśmy przez różnorodne aspekty, wpływające na zdrowie psychiczne zarówno dzieci i młodzieży, jak i osób dorosłych z ich otoczenia.

W roku szkolnym 2023/2024 będziemy kontynuować nasz udział w programie.

Szkolny koordynator programu – Justyna Liber

certyfikat